Arma House Ekibi

Çalışmayı seven ve sürekli olarak kendini yenileyen bir ekibimiz var.

Bu yola çıkarken arkamızda birkaç senelik e-ticaret tecrübesi ve geçmişten gelen deneyimlerimiz yoktu. Acemiydik fakat her geçen gün sizlerle birlikte deneyimlerimiz ve tecrübelerimiz arttı. (Bizde yalan yok =) Amacımız internet üzerinden ürün satın almak isteyen kişilerin ve kuruluşların uçtan uca isteklerini karşılayabilmek, doğru şekilde ürünleri teslim edebilmek ve en önemlisi en uygun fiyata güvenilir bir biçimde satın alabilecekleri bir platform yaratmaktı.

Veeeee Başardık.

Biz Çeviğiz

Biz, karınca gibi üretken ve hızlı bir ekibe sahibiz. Alışveriş alışkanlıklarınıza göre raporlama, yeni ürün geliştirme ve diğer internet platformları sahipleri ile profesyonel ilişkiler kurarız. Trendlere olan hayranlığımız, sizlere en iyi fiyatlarla en iyi ürünleri sorunsuz bir şekilde sunmayı hedefleriz.

Böylece; müşterilerimiz hem piyasada bulunan ürünleri en düşük fiyatlara almış olur hem de güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşamalarını sağlarız.

Biz Hırslıyız

Çalışmalarımız ne kadar iyi olsa da her zaman daha iyiye nasıl gidebiliriz sorusuna yanıt arıyoruz. Trendleri takip etmek yerine onlardan

ilham alıp farklılaşmaya çalışırız. Yurt dışından getirdiğimiz ve sizlerin beğeneceğinizi düşündüğümüz ürünleri satışa açabilmek ve bunları sizlerle paylaşabilmek için heyecan duyarız.

Böylece; ilham kaynağı müşteri servisimiz ile, gözümüz her zaman yükseklerde ve hiçbir zaman mevcut duruma ayak uydurmakla yetinmemekteyiz.

Biz Sorumluluk Sahibiyiz

Sattığımız her ürünün arkasındayız. İade işlemlerinde ve ürün değişikliği konusunda sizlere yardımcı olabilecek şeker gibi bir ekibimiz var. Sorularınızı yanıtlayabilecek donanıma sahip profesyonel ekibimize ulaşmak sadece bir telefon uzağınızda.

Böylece; Zor bir problemi aşmak için dirençli ve kararlı bir alt yapımız var.

Yerli Malı Yurdun Malı Herkes Onu Kullanmalı

Evet ilk okuldan beri bizlere öğretilen yeri malı haftasından da hatırlayacağınız gibi yerli üretime çok önem veriyoruz. Satış açıp sizlerin beğenisine sunduğumuz çoğu ürünümüzü Türkiye’de ki üreticilerimize yaptırıyoruz. Sitemizde Dilek Hanımın elleriyle işlediği masa örtülerini ve runnerlarını bulabilir, mis gibi kokulara sahip Hatay’dan Belgin Hanımın aleoveralı ve zeytinyağlı sabunlarına sahip olabilirsiniz. Sizlerde kendi yaptığınız ürünleri bizlerle paylaşmak ve satışa açmak isterseniz herhangi bir komisyon oranı ödemeksizin sitemizde yayına açabilirsiniz.

Peki Bu Ekip’de Kimler Var ? 

İzem ARMAĞAN
Co-Founder of Arma House

Yaşamın olduğu her yeri geliştirmek ve güzelleştirmek için varız.

EMRE KOÇAK
İnternet Satış Uzmanı E-Commerce Sales Manager

Geliştirdiğimiz alt yapı sistemlerimizle her gün sizlere en hızlı hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Aslı Altunay
Depo Yöneticisi Warehouse Manager

Üretimden çıkan, depolanma gereksinimi olan ya da sevkiyatı yapılacak malların kontrolünü ve sevkini gerçekleştiriyoruz.

Sintia Mesulam
Sosyal Medya ve İçerik Uzmanı Social Media Specialist

Arma House isim bilinirliğini arttırmak, pazarlama faaliyetlerini geliştirmek ve satışları arttırmak için strateji planlayıp sizlerle paylaşıyoruz..

Ece Durbayeva
Depo Sorumlusu - warehouse Shipping Manager

Gelen malların evrak ve fiziksel uyumluluğunu kontrol ederek sizlere Eksiksiz ve Kusursuz ürün gönderimini sağlıyoruz.

Recep
Finans Sorumlusu - finance manager

Piyasadaki en iyi rakip analizini yapıp sizlere en uygun ve en güvenilir alışveriş deneyimini yaşatmaya çalışıyoruz.

Maşallah Aydemir
Depo Sorumlusu - Ware House Supervisor

Büyük ölçekteki ürünlerin sizlere sağlam bir şekilde gitmesi için her gün paketleme yöntemlerimizi geliştiriyoruz.

Gamze
Depo Sorumlusu - Ware House Supervisor

Hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan ürünlerimizi sizlere en güzel şekilde gönderimini sağlıyoruz.

Mahsun Aydemir
Depo Sorumlusu - Ware House Supervisor

Çevre Dostu paketleme ve ayrıştırmalarımızla geri dönüşümü desteklemeye ve en aza indirmeye çalışıyoruz.