Adres Bilgileri

Koza Mahallesi 1644 Sokak, Mobilyacılar Çarşısı 30/1, 34517 Esenyurt / İstanbul 0212 672 72 02

09:00-18:00

Sıkça Sorulan Sorular

Lütfen bize mesaj göndermeden önce sorularımızı okuyun.

Siparişimi iade edebilir miyim?

Siparişinizi iade ederken faturanızla birlikte tarafımıza iade edebilirsiniz. İade ettikten sonra satış görevlileri tarafından onaydan geçtikten sonra ürününüz kabul edilecektir. 3 iş günü içerisinde para iadeniz hesabınıza gerçekleştirilecektir.

Neden Peki Kapıda Ödeme Yok?

Sizler ürünü satın alıp kapıda ödeme gerçekleştirmek istediğinizde bizler sizlere ürünlerin gönderimini memnuniyetle yaparız fakat ürünleri beğenmediğiniz taktirde 2 kere kargo ücreti ödemek durumunda kalıyoruz ve ürünün fiyatı düşük olup hem de kargo ücreti yüksek olduğu için dolayısıyla bunu sizlerden talep etmek istemiyoruz. Söz meclisten dışarı bazı kötü düşünceli müşterilerimiz ürünün 10 farklı rengini söyleyip 1 tanesini satın almaktadır dolayısıyla yine 2 kere kargo ücreti bizlere yansıtıldığı için maliyetlerimiz artmaktadır. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek ve bu durumları sizlere yaşatmak istemediğimiz için maalesef kapıda ödeme gerçekleştiremiyoruz.
Anlayışınız için teşekkür ederiz =)

Ödeme Seçenekleriniz Neler ?

Havale ve Kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Kargo süresi ne kadar?

Sipariş verdikten hemen sonra ürünlerimiz kargolanmak için yola çıkmaktadır. Siparişleriniz Mng Kargo firması ile Türkiye’nin her bölgesine ortalama 1 iş günü içinde gönderilmektedir.

Online alışveriş ne kadar güvenli? Verilerim saklanıyor mu?

Kişisel Verilerinizin Muhafaza Edilmesi Kişisel verileriniz, amaçla sınırlılık ilkesinin bir gereği olarak işbu aydınlatma metninde açıklanan amaçların yerine getirilmesi ve her halükârda şirketimizin uygulamaları ve ticari yaşamının teamülleri uyarınca işlenmesini gerektiren süre ile sınırlı olarak işlenmekte; sürelerin dolması ardından ise silinmekte, yok edilmekte veya anonim hale getirilmektedir. Sisteme girmiş olduğunuz kişisel verileriniz ancak sizler tarafından değiştirilebilmekte olup, bir başkasının bu bilgilere ulaşmaması ve bunları değiştirmemesi adına Şirketimizce gereken tüm teknik ve idari tedbirler alınmaktadır.

Siparişim için fatura alabilecek miyim?

Ürün faturalarınız firmamız tarafından gizli tutulan mail adreslerinize aynı gün içerisinde gönderilmektedir. Mailinize faturası ulaşmamız yada mail adresinde değişiklik yaptığınızda lütfen tarafımıza bildiriniz.

Bize ulaşın